לפני מספר ימים סיימנו את הסבב הראשון של ראיונות הקבלה לרפואה המתקיים זו השנה החמישית במלון יהודה. ברצוני להודות לך ולכל אנשי צוות המלון, החל ממנהלי המחלקות ועד לעובדי השרות בכל המחלקות, על השרות הנפלא, המקצועיות, הסובלנות והטיפול המהיר והיעיל בכל בקשה שלי. כל פנייה נענתה במהירות ובאופן המיטבי, תמיד עם חיוך, הקשבה ונכונות לפתור כל בעיה. השהייה שלנו במלון יהודה היתה ללא דופי ואני חייבת לציין שנדיר למצוא בענף המלונאות צוות מנהלים ועובדים שלנגד עיניו תמיד תהייה טובת הלקוח.
הפקולטה לרפואה הדסה עין כרם
עם סיומן של שתי ההשתלמויות השנתיות לעובדי אגף החשבות ואגף ההכנסות של עיריית פ"ת, אשר נערכו במלונך - מלון יהודה בירושלים, ברצוננו להודות מקרב לב לך ולצוות המלון. בראש ובראשונה אנו מודים לגב' ויקטוריה גנס - מנהלת הזמנות, אשר ליוותה אותנו למן הרגע הראשון באדיבות רבה, חמימות ולבביות, תוך הפגנת רצון עז למתן עזרה בכל עת (גם ביום שישי ובמוצ"ש!!!). תודתנו נתונה גם לאחמד ספאפי – סגן מנהל הקבלה, ולעאדל סלמאן – מנהל הכנסים אשר נענו לכל בקשתנו באדיבות וביעילות רבה. הכנס עבר בהצלחה ובנעימים, וזאת הודות לאיכות וטיב השירות של אנשי צוות המלון. יש לך מלון מצוין וצוות נפלא, איכותי, שירותי ומקצועי !
מפעם, משרד הפנים
אנו מודים מקרב לב לך ולצוות המלון על האירוח החם בכנס שהתקיים בבית המלון ביום שלישי ה 25 באפריל 2017. אנו מודים לכולכם על היחס המקצועי לו זכינו לאורך ההכנות לכנס וביום הכנס עצמו. תודה לגב' ילנה דרוזדוב ראש הצוות שהייתה זמינה לכל שאלה ונתנה מענה לכל בקשה. ביום הכנס עצמו , הצוות כולו , בניהולו של מר עאדל סלמאן, עמד לרשותנו , וסייע בכל בקשה, קטנה כגדולה. תודה לך ולגב' הילה עטרי שהגעתם לאולם הכנס לכבד אותנו בנוכחותכם. בשמנו ובשם כל משתתפי הכנס, אנו מודים לכם על היחס המכבד ותשומת הלב שהקדשתם לכל באי הכנס .
אלווין ישראל ובית איזי שפירא
אנו מודות מקרב לב לך ולצוות המלון על האירוח החם בכנס שהתקיים בבית המלון ביום שני ה 11 באפריל2016. אנו מודות לכולכם על היחס המקצועי לו זכינו לאורך ההכנות לכנס וביום הכנס עצמו. מרגע ההתקשרות עם צוות האירועים והכנסים, ראש הצוות מר ראסל בווינגטון היה זמין לכל שאלה ונתן מענה לכל בקשה. ביום הכנס עצמו, הצוות כולו, בניהולו של מר עאדל סלמאן, עמד לרשותנו, וסייע לכל בקשה, קטנה כגדולה. בשמנו ובשם כל משתתפי הכנס אנו מודות לכם על היחס המכובד ותשומת הלב שהקדשתם לכל באי הכנס
בית איזי שפירא ואלווין ישראל
משפחת מלון יהודה, אז עברו להם כמה שבועות שבהם הספקנו לנוח, לאגור כוחות ולסכם את החוויה של כנס ROI 2015. בהזדמנות זו רצינו לומר תודה. בעבודה בכנס וגם בתקופה שלפניו נוכחנו לדעת שהבחירה בכם כשותפים לדרך הייתה החלטה נכונה וטובה. במהלך הדרך הפגנתם מקצועיות, ידע רב, גמישות, יכולת תכנונית ויכולת תפעולית גבוהה, יצירתיות, אכפתיות והרבה רצון טוב. לשמחתנו העבודה הרציפה מול שף גילי, ארז, ג'לאל, ראסל, אבו נאדא, פאדי וויקטוריה הייתה נעימה ורצינית, אבל לא נשכח גם את שאר הצוות, עד הדרג הצעיר ביותר, שלאורך כל הדרך עבדו קשה מאוד. מיותר להגיד שמבחינתנו, המבחן האמיתי של העבודה המשותפת עבר בהצלחה מרובה. כמו בכל דרך, כמובן שהיו מכשולים אך הצלחנו להתגבר עליהם יחד והסקנו מסקנות מתקנות לגבי העתיד שרק ישפרו את הפעם הבאה. אז שוב, תודה על שיתוף הפעולה, מקווים שחוץ מלעבוד, הצלחתם גם ליהנות, מצפים לפעם הבאה בכיליון עיניים... תודה רבה, צוות Routes Travel
Routes Travel כנס ROI
עם תום שהותנו האינטנסיבית במלון, מבקש להביע בשמי ובשם כל המתארחים בקבוצה את תודתנו והערכתנו העמוקה על השירות הנפלא, הקשוב, היעיל והתומך. בפרט, מבקשים לציין ולהודות למהל תחום מזון ומשקאות – ארז ולשף – גילי, מנהל הקבלה – ראסל, מנהל המשק – ג'לאל ואחראי חדר אוכל – עבאד – על התייחסות והתנהלות יוצאת דופן בשימת לב, בדאגה לפרטים ולשביעות רצון הלקוח.
האקדמיה הלאומית הישראלית למדעים
ברצוננו להודות לכם מקרב לב על האירוח החם והבית שהענקתם למשפחות האומנה שלנו מאזור עוטף עזה בזמן מבצע "צוק איתן"" מכון סאמיט הוסמך להפעיל את שרות משפחות האומנה באזור ירושלים והדרום. המכון פועל לקידום וביסוס איכות החיים של ילדים ונוער אשר הוגדרו כנתונים בסיכון גבוה ונמצאים במשפחות אומנה. בזמן המלחמה חוו המשפחות והילדים מצוקה רבה ובעזרתכם הצלחנו לאפשר להן לחוות מנוחה ולהעניק חוויה של הפוגה ושקט בימים קשים. כל המשפחות שהתארחו שיבחו והודו מקרב לב על האירוח המיטיב והיחס החם אותו קיבלו. ברצוננו לציין במיוחד את הילה, ויקטוריה וראסל שתמיד היו זמינים לבקשותינו ונתנו לנו מענה מקצועי ורגיש בכל זמן שנדרש. מכון "סאמיט" ומשפחות האומנה מודים לך ומחזקים את ידיך על הנתינה והעזרה. בברכה ובתקווה להמשך שיוף פעולה גם בזמנים רגועים
מכון "סאמיט"
ביום שני 9.12.13 ערכנו כנס לאגפי התכנון של משרדי הממשלה במלון יהודה בירושלים.ברצוננו להודות לצוות המלון על שירותו האדיב בהכנות לכנס ולאורך היום. הארגון והעזרה מצד הצוות תרמו מאוד להצלחת הכנס וזכו לשבחים מצד המוזמנים. נשמח להמשיך ולשתף פעולה בעתיד".
ראש אגף תכנון