הצעות מיוחדות
Special Offers
חבילת ספא זוגית

ארוחת בוקר זוגית במלון + 2 טיפולים קלאסיים
כניסה למתקני הספא  

 

חבילת לינה וספא
לינה + א.בוקר זוגית (ימים א'-ה') 
2 טיפולי ספא של 50 דקות
1190 ש"ח 
 
חופשת קיץ חלומית!

מבצע לילה שני ב 50%
בתאריכים 1.8-31.8.17 

מתחם ספא יוקרתי ומפנק

להזמנות: 02-6322906
אירועים
אירועים פרטיים

בריתות, בר ובת מצווה, חתונות ושבתות שמחה

אירועים עסקיים

ימי עיון וסמינרים, אירועי חברה, סדנאות, כנסים משולבי לינה, אירועי השקה ועוד

הסרטונים שלנו
Our Movies
מהגלריה
Gallery
אורחים מספרים
Guest reviews
עם סיומן של שתי ההשתלמויות השנתיות לעובדי אגף החשבות ואגף ההכנסות של עיריית פ"ת, אשר נערכו במלונך - מלון יהודה בירושלים, ברצוננו להודות מקרב לב לך ולצוות המלון. בראש ובראשונה אנו מודים לגב' ויקטוריה גנס - מנהלת הזמנות, אשר ליוותה אותנו למן הרגע הראשון באדיבות רבה, חמימות ולבביות, תוך הפגנת רצון עז למתן עזרה בכל עת (גם ביום שישי ובמוצ"ש!!!). תודתנו נתונה גם לאחמד ספאפי – סגן מנהל הקבלה, ולעאדל סלמאן – מנהל הכנסים אשר נענו לכל בקשתנו באדיבות וביעילות רבה. הכנס עבר בהצלחה ובנעימים, וזאת הודות לאיכות וטיב השירות של אנשי צוות המלון. יש לך מלון מצוין וצוות נפלא, איכותי, שירותי ומקצועי !
מפעם משרד הפנים
אנו מודים מקרב לב לך ולצוות המלון על האירוח החם בכנס שהתקיים בבית המלון ביום שלישי ה 25 באפריל 2017. אנו מודים לכולכם על היחס המקצועי לו זכינו לאורך ההכנות לכנס וביום הכנס עצמו. תודה לגב' ילנה דרוזדוב ראש הצוות שהייתה זמינה לכל שאלה ונתנה מענה לכל בקשה. ביום הכנס עצמו , הצוות כולו , בניהולו של מר עאדל סלמאן, עמד לרשותנו , וסייע בכל בקשה, קטנה כגדולה. תודה לך ולגב' הילה עטרי שהגעתם לאולם הכנס לכבד אותנו בנוכחותכם. בשמנו ובשם כל משתתפי הכנס, אנו מודים לכם על היחס המכבד ותשומת הלב שהקדשתם לכל באי הכנס .
אלווין ישראל ובית איזי שפירא
מאוד נהנינו מהיופי, השירות, האוכל הטעים והניקיון, אין הרבה מלונות כאלה בארץ ובעולם! כל מה שביקשנו קיבלנו ובסבר פנים יפות, המנכ"ל ישי התייחס בכבוד רב ובנעימות, וכן כל אנשי הצוות כולל כולם! אין מילים! תודה על אירוח נפלא!
נתנאל יזדי
עקבו אחרינו
Follow us